Team Schedules - Girls Under 15 Div 1
     


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A1 : G04 Eastside Reign Academy 23333313313333136 28  32 
 A3 : Spokane Sounders G04 Rave1131003133333126 18  29 
 A5 : Washington Rush G04 A3330033331011024 9  22 
 A2 : GS Surf G04 A1103330313130022 4  17 
 A7 : PacNW G04 Maroon A1331 01300033018 -9  18 
 A6 : Seattle United G04 Copa A0301003013330017 1  24 
 A4 : Harbor Premier G04 Green A0010001003033011 -22  20 
 A8 : Whatcom FC Rangers - G04 Gold00000 000000000 -29  3 

Bracket - Sunday, December 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716688  Kasch Park Sports Complex  11:00 AM  2 A5 vs A8Washington Rush G04 A 3 vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold1

Bracket - Saturday, December 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716741  Kasch Park Sports Complex  11:45 AM  2 A5 vs A4Washington Rush G04 A 1 vs.Harbor Premier G04 Green A0
 716695  Kings Way Field  12:30 PM  1 A2 vs A3GS Surf G04 A 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave0

Bracket - Saturday, December 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716721  Twin Ponds  09:00 AM  1 A6 vs A5Seattle United G04 Copa A 1 vs.Washington Rush G04 A2

Bracket - Sunday, January 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716697  Phillips 66 Soccer Park  10:00 AM  02 A8 vs A6Whatcom FC Rangers - G04 Gold 1 vs.Seattle United G04 Copa A2
 716694  Preston Park  01:00 PM  1 A1 vs A4G04 Eastside Reign Academy 2 5 vs.Harbor Premier G04 Green A0

Bracket - Saturday, January 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716730  Shoreline Center  01:15 PM  A A6 vs A1Seattle United G04 Copa A 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 22
 716723  Dwight Merkel Sports Complex  02:45 PM  6 A3 vs A2Spokane Sounders G04 Rave 1 vs.GS Surf G04 A1

Bracket - Sunday, January 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716698  Archbishop Murphy High School  11:00 AM  stdm A5 vs A1Washington Rush G04 A 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 22
 716701  Dwight Merkel Sports Complex  12:45 PM  6 A3 vs A8Spokane Sounders G04 Rave 3 vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold0
 716700  Magnuson  02:45 PM  7 A6 vs A7Seattle United G04 Copa A 1 vs.PacNW G04 Maroon A1

Bracket - Monday, January 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716739  Valley RidgePark  02:15 AM  2North A7 vs A2PacNW G04 Maroon A 1 vs.GS Surf G04 A0

Bracket - Saturday, January 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716691  Civic Field Stadium  12:00 PM  Stdm A8 vs A2Whatcom FC Rangers - G04 Gold 0 vs.GS Surf G04 A4

Bracket - Sunday, January 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716732  Gig Harbor High School  09:45 AM  1 A4 vs A3Harbor Premier G04 Green A 3 vs.Spokane Sounders G04 Rave3
 716702  Bellevue College  10:00 AM  1 A1 vs A6G04 Eastside Reign Academy 2 2 vs.Seattle United G04 Copa A1
 716703  North Creek 1  04:00 PM  1 A2 vs A5GS Surf G04 A 1 vs.Washington Rush G04 A0

Bracket - Saturday, February 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716693  Archbishop Murphy High School  09:00 AM  stdm A5 vs A6Washington Rush G04 A 3 vs.Seattle United G04 Copa A1
 716692  Gig Harbor High School  09:30 AM  1 A4 vs A7Harbor Premier G04 Green A 2 vs.PacNW G04 Maroon A3
 716718  Preston Park  06:00 PM  2 A1 vs A3G04 Eastside Reign Academy 2 2 vs.Spokane Sounders G04 Rave0
 716719  North Creek 1  06:00 PM  1 A2 vs A8GS Surf G04 A 1 vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold0

Bracket - Sunday, February 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716708  Archbishop Murphy High School  09:00 AM  stdm A5 vs A3Washington Rush G04 A 1 vs.Spokane Sounders G04 Rave0
 716706  Valley RidgePark  09:00 AM  3 A7 vs A1PacNW G04 Maroon A 1 vs.G04 Eastside Reign Academy 21

Bracket - Saturday, February 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716705  Petrovitsky Park  11:00 AM  2 A7 vs A8PacNW G04 Maroon A   vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold 

Bracket - Saturday, February 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716716  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  01 A8 vs A5Whatcom FC Rangers - G04 Gold 0 vs.Washington Rush G04 A4

Bracket - Sunday, February 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716717  Gig Harbor High School  09:30 AM  1 A4 vs A6Harbor Premier G04 Green A 2 vs.Seattle United G04 Copa A7
 716714  Woodinville Sports Field  11:00 AM  1 A2 vs A1GS Surf G04 A 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 21

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716740  Pending Availability   --    --  A6 vs A3Seattle United G04 Copa A 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave1
 716724  Archbishop Murphy High School  12:30 PM  stdm A5 vs A7Washington Rush G04 A 5 vs.PacNW G04 Maroon A1
 716699  Gig Harbor High School  06:00 PM  1 A4 vs A2Harbor Premier G04 Green A 1 vs.GS Surf G04 A3

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716687  Starfire Sports Complex  11:30 AM  2 A7 vs A3PacNW G04 Maroon A 2 vs.Spokane Sounders G04 Rave2
 716713  Gig Harbor High School  04:30 PM  1 A4 vs A5Harbor Premier G04 Green A 1 vs.Washington Rush G04 A1

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716729  Phillips 66 Soccer Park  08:30 AM  02 A8 vs A3Whatcom FC Rangers - G04 Gold 0 vs.Spokane Sounders G04 Rave4
 716707  Shoreline Center  09:00 AM  A A6 vs A2Seattle United G04 Copa A 0 vs.GS Surf G04 A0
 716722  Gig Harbor High School  09:30 AM  1 A4 vs A1Harbor Premier G04 Green A 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 24
 716696  Starfire Complex  10:30 AM  2 A7 vs A5PacNW G04 Maroon A 1 vs.Washington Rush G04 A0

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716726  Preston Park  09:00 AM  1 A1 vs A5G04 Eastside Reign Academy 2 2 vs.Washington Rush G04 A2
 716727  Bothell High School  03:00 PM  HS A2 vs A4GS Surf G04 A 3 vs.Harbor Premier G04 Green A0
 716728  Starfire Sports Complex  03:30 PM  4 A7 vs A6PacNW G04 Maroon A 1 vs.Seattle United G04 Copa A2

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716709  Phillips 66 Soccer Park  04:00 PM  02 A8 vs A4Whatcom FC Rangers - G04 Gold 0 vs.Harbor Premier G04 Green A1

Bracket - Friday, March 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716731  Meadowdale High School  07:00 PM  1 A5 vs A2Washington Rush G04 A 0 vs.GS Surf G04 A0
 716689  Shorewood  07:30 PM  1 A6 vs A4Seattle United G04 Copa A 3 vs.Harbor Premier G04 Green A1

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716720  Starfire Sports Complex  09:00 AM  1 A7 vs A4PacNW G04 Maroon A 3 vs.Harbor Premier G04 Green A5
 716725  Shorewood  02:00 PM  1 A6 vs A8Seattle United G04 Copa A 3 vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold1

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716735  Meadowdale High School  12:30 PM  1 A2 vs A6GS Surf G04 A 3 vs.Seattle United G04 Copa A2
 716737  Gig Harbor High School  01:30 PM  1 A4 vs A8Harbor Premier G04 Green A 4 vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold0
 716734  Preston Park  03:00 PM  2 A1 vs A7G04 Eastside Reign Academy 2 4 vs.PacNW G04 Maroon A0

Bracket - Friday, March 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716686  Preston Park  07:00 PM  1 A1 vs A2G04 Eastside Reign Academy 2 5 vs.GS Surf G04 A0

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716733  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  01 A8 vs A7Whatcom FC Rangers - G04 Gold 0 vs.PacNW G04 Maroon A1
 716704  Spokane Shadow Polo Fields  02:30 PM  11 A3 vs A4Spokane Sounders G04 Rave 6 vs.Harbor Premier G04 Green A0

Bracket - Sunday, March 31, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716738  Phillips 66 Soccer Park  12:00 AM  02 A8 vs A1Whatcom FC Rangers - G04 Gold
Forfeited Game
 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 21F
 716711  Lynnwood High School  09:30 AM  1 A2 vs A7GS Surf G04 A 1 vs.PacNW G04 Maroon A2
 716712  Spokane Shadow Polo Fields  12:30 PM  1 A3 vs A6Spokane Sounders G04 Rave 3 vs.Seattle United G04 Copa A1

Bracket - Friday, April 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716710  Preston Park  12:00 AM  1 A1 vs A8G04 Eastside Reign Academy 2 1F vs.Whatcom FC Rangers - G04 Gold
Forfeited Game
0

Bracket - Sunday, April 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716736  Spokane Shadow Polo Fields  10:00 AM  1 A3 vs A5Spokane Sounders G04 Rave 2 vs.Washington Rush G04 A0

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716715  Spokane Shadow Polo Fields  11:00 AM  5 A3 vs A7Spokane Sounders G04 Rave 4 vs.PacNW G04 Maroon A1

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 716690  Spokane Shadow Polo Fields  03:00 PM  5 A3 vs A1Spokane Sounders G04 Rave 0 vs.G04 Eastside Reign Academy 20