Team Schedules - Girls Under 12 Div 4 9Aside
       


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  Total
Points
Goal DiffGoals For
 A2 : WPFC G07 Navy C33130333333333333333358 59  68 
 A6 : FWFC G07 White30330303030003310333337 21  48 
 A1 : Washington Rush G07 Nero B01333003333333  13 0035 21  36 
 A3 : Crossfire Premier G07 C13133333000131300300031 9  45 
 A7 : Snohomish United G07 Red B13331000303000333003029 11  46 
 A8 : Harbor Premier G07 White B10001303003300100030018 -22  22 
 A4 : Whatcom FC Ra - G07 Blue00100300001330 03000317 -42  20 
 A5 : Northwest United G07 Red100000000000300 03 0310 -57  19 

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576056  Skagit River Park  11:00 AM  10 A5 vs A8Northwest United G07 Red 1 vs.Harbor Premier G07 White B1
 576055  Stocker Fields  11:30 AM  11 A7 vs A3Snohomish United G07 Red B 3 vs.Crossfire Premier G07 C3

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576054  Walter E. Hall  10:30 AM  2 A1 vs A2Washington Rush G07 Nero B 0 vs.WPFC G07 Navy C1

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576060  Phillips 66 Soccer Park  10:15 AM  6 A4 vs A7Whatcom FC Ra - G07 Blue 1 vs.Snohomish United G07 Red B4

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576059  Harbor Ridge Middle School  10:30 AM  MS A8 vs A2Harbor Premier G07 White B 0 vs.WPFC G07 Navy C2
 576072  Ravensdale  11:30 AM  4 A3 vs A4Crossfire Premier G07 C 6 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue1

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576064  Stocker Fields  09:00 AM  11 A7 vs A5Snohomish United G07 Red B 6 vs.Northwest United G07 Red1
 576065  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A8 vs A6Harbor Premier G07 White B 0 vs.FWFC G07 White4
 576062  Walter E. Hall  03:30 PM  3 A1 vs A4Washington Rush G07 Nero B 0 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576063  WPFC Soccer Complex  09:00 AM  4A A2 vs A3WPFC G07 Navy C 1 vs.Crossfire Premier G07 C1

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576069  Ravensdale  10:30 AM  4 A3 vs A8Crossfire Premier G07 C 4 vs.Harbor Premier G07 White B1
 576068  Karl Grosch Field at Steel Lake  10:30 AM  KG1/NOR A6 vs A7FWFC G07 White 1 vs.Snohomish United G07 Red B2
 576095  WPFC Soccer Complex  01:00 PM  4A A2 vs A4WPFC G07 Navy C 3 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576073  Stocker Fields  11:00 AM  11 A7 vs A8Snohomish United G07 Red B 3 vs.Harbor Premier G07 White B3

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576074  Stocker Fields  09:00 AM  11 A7 vs A1Snohomish United G07 Red B 1 vs.Washington Rush G07 Nero B3
 576077  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A8 vs A4Harbor Premier G07 White B 1 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576075  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  KG1/NOR A6 vs A2FWFC G07 White 1 vs.WPFC G07 Navy C0
 576066  Skagit Valley Community College  11:00 AM  2 A5 vs A1Northwest United G07 Red 0 vs.Washington Rush G07 Nero B5

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576081  Phillips 66 Soccer Park  11:30 AM  5 A4 vs A5Whatcom FC Ra - G07 Blue 5 vs.Northwest United G07 Red3
 576078  Walter E. Hall  02:30 PM  2 A1 vs A8Washington Rush G07 Nero B 1 vs.Harbor Premier G07 White B0

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576079  WPFC Soccer Complex  11:00 AM  2A A2 vs A7WPFC G07 Navy C 2 vs.Snohomish United G07 Red B0
 576058  Ravensdale  11:30 AM  4 A3 vs A1Crossfire Premier G07 C 2 vs.Washington Rush G07 Nero B1

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576084  Harbor Ridge Middle School  11:00 AM  MS A8 vs A5Harbor Premier G07 White B 3 vs.Northwest United G07 Red0
 576085  Phillips 66 Soccer Park  11:30 AM  4 A4 vs A6Whatcom FC Ra - G07 Blue 0 vs.FWFC G07 White5
 576083  Ravensdale  01:30 PM  4 A3 vs A7Crossfire Premier G07 C 2 vs.Snohomish United G07 Red B0

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576076  Skagit River Park  09:00 AM  10 A5 vs A3Northwest United G07 Red 0 vs.Crossfire Premier G07 C8
 576082  WPFC Soccer Complex  11:00 AM  2A A2 vs A1WPFC G07 Navy C 2 vs.Washington Rush G07 Nero B1

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576088  Stocker Fields  09:00 AM  11 A7 vs A4Snohomish United G07 Red B 6 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0

Bracket - Sunday, October 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576087  WPFC Soccer Complex  09:00 AM  2A A2 vs A8WPFC G07 Navy C 4 vs.Harbor Premier G07 White B2
 576080  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  KG1/SO A3 vs A6Crossfire Premier G07 C 3 vs.FWFC G07 White1

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576090  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  4 A4 vs A1Whatcom FC Ra - G07 Blue 0 vs.Washington Rush G07 Nero B3
 576093  Karl Grosch Field at Steel Lake  04:30 PM  KG1/NOR A6 vs A8FWFC G07 White 3 vs.Harbor Premier G07 White B1

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576091  Ravensdale  09:00 AM  4 A3 vs A2Crossfire Premier G07 C 0 vs.WPFC G07 Navy C2
 576070  Walter E. Hall  03:00 PM  2 A1 vs A6Washington Rush G07 Nero B 2 vs.FWFC G07 White0

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576097  Harbor Ridge Middle School  12:00 PM  MS A8 vs A3Harbor Premier G07 White B 3 vs.Crossfire Premier G07 C2
 576096  Stocker Fields  03:00 PM  11 A7 vs A6Snohomish United G07 Red B 0 vs.FWFC G07 White1

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576092  Skagit Valley Community College  01:00 PM  2 A5 vs A7Northwest United G07 Red 2 vs.Snohomish United G07 Red B3
 576067  Phillips 66 Soccer Park  02:00 PM  5 A4 vs A2Whatcom FC Ra - G07 Blue 0 vs.WPFC G07 Navy C5
 576086  Kasch Park Sports Complex  03:00 PM  2A A1 vs A3Washington Rush G07 Nero B 2 vs.Crossfire Premier G07 C1

Bracket - Saturday, November 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576099  Skagit Valley Community College  11:00 AM  1 A5 vs A2Northwest United G07 Red 0 vs.WPFC G07 Navy C8
 576101  Harbor Ridge Middle School  12:30 PM  MS A8 vs A7Harbor Premier G07 White B 1 vs.Snohomish United G07 Red B0
 576098  Karl Grosch Field at Steel Lake  01:30 PM  KG1/NOR A6 vs A1FWFC G07 White 0 vs.Washington Rush G07 Nero B2
 576100  Phillips 66 Soccer Park  04:00 PM  02 A4 vs A3Whatcom FC Ra - G07 Blue 1 vs.Crossfire Premier G07 C1

Bracket - Sunday, November 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576089  Karl Grosch Field at Steel Lake  02:30 PM  KG1/SO A6 vs A5FWFC G07 White 7 vs.Northwest United G07 Red0

Bracket - Saturday, December 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576102  Kasch Park Sports Complex  12:00 PM  2A A1 vs A7Washington Rush G07 Nero B 3 vs.Snohomish United G07 Red B1
 576104  Marymoor Park  02:00 PM  6 A3 vs A5Crossfire Premier G07 C 4 vs.Northwest United G07 Red1
 576105  Phillips 66 Soccer Park  04:00 PM  01 A4 vs A8Whatcom FC Ra - G07 Blue 3 vs.Harbor Premier G07 White B1

Bracket - Sunday, December 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576103  WPFC Soccer Complex  09:00 AM  2A A2 vs A6WPFC G07 Navy C 2 vs.FWFC G07 White0

Bracket - Saturday, December 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576071  WPFC Soccer Complex  03:00 PM  2A A2 vs A5WPFC G07 Navy C 6 vs.Northwest United G07 Red0

Bracket - Saturday, January 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576106  Gig Harbor High School  11:15 AM  2 A8 vs A1Harbor Premier G07 White B 0 vs.Washington Rush G07 Nero B5
 576107  Snohomish High School  01:00 PM  Low A7 vs A2Snohomish United G07 Red B 1 vs.WPFC G07 Navy C5

Bracket - Saturday, January 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576109  Skagit Valley Community College  09:00 AM  2 A5 vs A4Northwest United G07 Red 0 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue1
 576125  Marymoor Park  02:00 PM  2 A3 vs A8Crossfire Premier G07 C 1 vs.Harbor Premier G07 White B1

Bracket - Sunday, January 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576108  Karl Grosch Field at Steel Lake  04:30 PM  KG1/SO A6 vs A3FWFC G07 White 1 vs.Crossfire Premier G07 C3

Bracket - Saturday, January 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576115  Harbor Ridge Middle School  09:30 AM  MS A8 vs A2Harbor Premier G07 White B 0 vs.WPFC G07 Navy C3
 576117  Skagit Valley Community College  11:00 AM  1 A5 vs A6Northwest United G07 Red 3 vs.FWFC G07 White1
 576114  Redmond High School  12:00 PM  HS A3 vs A1Crossfire Premier G07 C 0 vs.Washington Rush G07 Nero B4
 576116  Phillips 66 Soccer Park  02:30 PM  02 A4 vs A7Whatcom FC Ra - G07 Blue 0 vs.Snohomish United G07 Red B5
 576061  Skagit Valley Community College  03:00 PM  2 A5 vs A6Northwest United G07 Red 1 vs.FWFC G07 White3

Bracket - Saturday, February 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576119  WPFC Soccer Complex  10:00 AM  2A A2 vs A3WPFC G07 Navy C 5 vs.Crossfire Premier G07 C0
 576120  Snohomish High School  11:00 AM  Low A7 vs A5Snohomish United G07 Red B 5 vs.Northwest United G07 Red0
 576121  Gig Harbor High School  12:45 PM  2 A8 vs A6Harbor Premier G07 White B 0 vs.FWFC G07 White1

Bracket - Saturday, February 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576122  Skagit Valley Community College  09:00 AM  1 A5 vs A1Northwest United G07 Red   vs.Washington Rush G07 Nero B 

Bracket - Saturday, February 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576118  Kasch Park Sports Complex  09:00 AM  2A A1 vs A4Washington Rush G07 Nero B   vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue 

Bracket - Saturday, February 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576129  Snohomish High School  11:00 AM  Low A7 vs A8Snohomish United G07 Red B 2 vs.Harbor Premier G07 White B1
 576127  WPFC Soccer Complex  03:30 PM  4A A2 vs A5WPFC G07 Navy C 6 vs.Northwest United G07 Red1
 576126  Kasch Park Sports Complex  05:00 PM  3A A1 vs A6Washington Rush G07 Nero B 2 vs.FWFC G07 White2

Bracket - Sunday, February 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576128  Marymoor Park  01:30 PM  3 A3 vs A4Crossfire Premier G07 C 2 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576132  Skagit Valley Community College  11:00 AM  1 A5 vs A3Northwest United G07 Red 2 vs.Crossfire Premier G07 C1
 576131  Karl Grosch Field at Steel Lake  12:00 PM  KG1/NOR A6 vs A2FWFC G07 White 1 vs.WPFC G07 Navy C3
 576130  Snohomish High School  03:30 PM  Low A7 vs A1Snohomish United G07 Red B 0 vs.Washington Rush G07 Nero B1

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576094  Pending Availability  01:00 AM  -- A1 vs A5Washington Rush G07 Nero B   vs.Northwest United G07 Red 

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576135  WPFC Soccer Complex  10:15 AM  4A A2 vs A7WPFC G07 Navy C 2 vs.Snohomish United G07 Red B0
 576137  Phillips 66 Soccer Park  10:15 AM  01 A4 vs A5Whatcom FC Ra - G07 Blue 3 vs.Northwest United G07 Red2
 576134  Cavelero Mid High School  04:30 PM  Stdm A1 vs A8Washington Rush G07 Nero B 1 vs.Harbor Premier G07 White B2

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576057  Karl Grosch Field at Steel Lake  10:30 AM  KG1/NOR A6 vs A4FWFC G07 White 6 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue0
 576112  Skagit Valley Community College  11:00 AM  1 A5 vs A8Northwest United G07 Red 2 vs.Harbor Premier G07 White B0
 576111  Snohomish High School  11:00 AM  Low A7 vs A3Snohomish United G07 Red B 3 vs.Crossfire Premier G07 C1
 576110  Cavelero Mid High School  11:35 AM  Stdm A1 vs A2Washington Rush G07 Nero B 0 vs.WPFC G07 Navy C3
 576113  Karl Grosch Field at Steel Lake  01:30 PM  KG1/NOR A6 vs A4FWFC G07 White 5 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue2

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576124  Karl Grosch Field at Steel Lake  10:30 AM  KG1/SO A6 vs A7FWFC G07 White 2 vs.Snohomish United G07 Red B1
 576123  Phillips 66 Soccer Park  12:00 PM  3 A4 vs A2Whatcom FC Ra - G07 Blue 1 vs.WPFC G07 Navy C3

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 576133  Harbor Ridge Middle School  11:30 AM  MS A8 vs A4Harbor Premier G07 White B 1 vs.Whatcom FC Ra - G07 Blue2
 576136  Marymoor Park  04:00 PM  3 A3 vs A6Crossfire Premier G07 C 0 vs.FWFC G07 White3